Tel.: +421 907 175 038 E-mail: ZADAJTE DOPYT NA PLASTOVÚ VÝROBU

Vodomerné šachty

O vodomerných šachtách

Plastové vodomerné šachty sa využívajú na montáž technológií ako sú napríklad vodomery, prietokomery, čerpadlá alebo závlahové systémy v rodinných domoch, chatách a v ďalších objektoch pod úroveň terénu v nezamŕzajúcej hĺbke.

Na výrobu našich vodomerných šácht využívame vysokokvalitný konštrukčný polypropylén, ktorý zabezpečuje odolnosť voči poveternostným podmienkam a vysokú statickú pevnosť vodomerných šácht, ktorá je doplnená prípadnými výstuhami.

Plastové vodomerné šachty sú efektívnymi, ekonomicky výhodnejšími a spoľahlivejšími náhradami betónových šácht vďaka svojej bezúdržbovosti a mnohogeneračnej životnosti polypropylénu, z ktorej sú vodomerné šachty vyrábané.

Vodomerné šachty môžu byť koncové, odbočovacie alebo priebežné s vodotesnými prestupmi na pripojenie potrubia. Štandardom je taktiež servisný otvor s poklopom a plastové stupačky pre ľahký prístup k technológiám, ktoré sú v plastovej vodomernej šachte umiestnené.

Vodomerné šachty môžeme rozdeliť aj na kruhové podzemné, oválne podzemné, hranaté a stojanové plastové vodomerné šachty. Okrem štandardných rozmerov plastových vodomerných šácht ponúkame našim zákazníkom aj možnosť vyhotovenia plastovej vodomernej šachty podľa ich individuálnych požiadaviek.

Začnime nový projekt spolu
© 2008-2022 Ivan Repkovský RENAVI. Všetky práva vyhradené.
Tvorba web stránok: Martin Kosec