Tel.: +421 907 175 038 E-mail: ZADAJTE DOPYT NA PLASTOVÚ VÝROBU

Plastové nádrže

O plastových nádržiach

Využitie plastových nádrží je veľmi rôznorodé. Nájdu uplatnenie v domácnostiach, v službách alebo v priemyselnom prostredí. Najčastejšie nájdeme plastové nádrže nasadené v potravinárstve a v strojárstve. Veľmi obľúbené je nasadenie plastových nádrží aj v automobilovom, elektrotechnickom a chemickom priemysle, v stavebníctve alebo vo vodnom hospodárstve.

V spomenutých odvetviach nájdeme plastové nádrže využívané ako zásobníky na tuhé, sypké a kvapalné látky alebo ako plastové nádrže, v ktorých sú umiestnené technologické zariadenia.

V domácnostiach sa plastové nádrže s obľubou využívajú ako zásobníky dažďovej vody, ako náhrada sudov alebo ako akumulačné nádrže.

Plastové nádrže vyrábame z kvalitných polypropylénových dosiek rôznych hrúbok. Sú taktiež vybavené revíznym vstupom a rôznymi prevedeniam prestupov podľa budúceho využitia plastovej nádrže a podľa špecifických požiadaviek zákazníka. Plastová nádrž môže byť ako samonosná tak aj na zabudovanie do zeme.

Medzi hlavné výhody plastových nádrží patria najmä ľahká manipulácia, vodotesnosť, dlhá životnosť, nenáročná inštalácia a hygienická nezávadnosť.

Začnime nový projekt spolu
© 2008-2021 Ivan Repkovský RENAVI. Všetky práva vyhradené.
Tvorba web stránok: Martin Kosec